betclic

Thomas Vermaelen: Jestem gotowy do gry

Ostatnia aktualizacja: 03/11/15 19:22, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Celso Pupo/Shutterstock

Obrońca FC Barcelony, Thomas Vermaelen zapewnił na wtorkowej konferencji prasowej, że wszystkie kontuzje są już za nim i w całości koncentruje się na futbolu.

"Blaugrana" w środę podejmie u siebie BATE Borysów w ramach czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Możliwe, że swojego debiutu doczeka się właśnie 29-letni Belg, który wcześniej nie bronił barw Katalończyków w najważniejszych europejskich rozgrywkach.

- Jeśli zagram, będzie to dla mnie coś szczególnego. Kontuzja była dla mnie rozczarowująca, ponieważ prezentowałem wtedy dobrą formę. Teraz czuję się już dobrze i nie obawiam się kolejnego urazu - powiedział Vermaelen cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

- To prawda, że w zespole mamy wielu środkowych obrońców, ale sezon jest długi. Konieczne jest, aby cały skład miał swój udział w nadchodzących spotkaniach. Wszyscy chcemy tego samego i staramy się prezentować podobny styl - dodał.

- Defensywa jest zależna od pracy całego zespołu. W kilku poprzednich meczach nie wszystko wychodziło nam tak, jak powinno, ale ciężko ćwiczymy na treningach. Dzięki temu poprawiliśmy naszą dyspozycję - zaznaczył.

Vermaelen jest zawodnikiem "Dumy Katalonii" od sierpnia 2014 roku. Do tej pory rozegrał w jej barwach zaledwie sześć spotkań i strzelił jednego gola.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
RapTechnik
Zarejestrowany od: 1611 dni
Ilość komentarzy: 1636
Oceny: +1948
Kibicuje:
Brazylia Dinamo Zagreb Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Swansea City AFC
04.11.2015 / 23:32:10
Oo... Jak nigdy :D