betclic

Tisdale: Możemy wyeliminować Liverpool

Ostatnia aktualizacja: 08/12/15 22:24, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Clive Chilvers/Shutterstock

Menedżer grającego na co dzień w czwartej lidze Exeter City, Paul Tisdale, przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego zespół nie stoi na straconej pozycji i może bez problemów wyeliminować z Pucharu Anglii Liverpool. 

Ekipa z czerwonej części Merseyside zmierzy się z przedstawicielem League Two w ramach trzeciej rundy The Emirates FA Cup. Rywalizacja pomiędzy obiema drużynami odbędzie się na początku stycznia przyszłego roku. 

- Podejdziemy do starcia z Liverpoolem z pozytywnym nastawieniem. Granie z myślą, że i tak nie można tego meczu wygrać nie ma najmniejszego sensu – powiedział Paul Tisdale, cytowany przez "Liverpool Echo".

- Od pierwszych minut będziemy grać tak, aby w ostatecznym rozrachunku wygrać. Wyeliminowanie The Reds wcale nie jest zadaniem nie do wykonania. Wydaje mi się, że wszystko może się w tym starciu zdarzyć – zaznaczył.

Exeter City na chwilę obecną plasuje się na jedenastym miejscu w ligowej tabeli. Jak do tej pory na swoim koncie ekipa z St James Park zgromadziła 30 punktów. Do strefy dającej awans do wyższej klasy rozgrywkowej traci dziesięć "oczek".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
misiu325
Zarejestrowany od: 791 dni
Ilość komentarzy: 287
Oceny: +1209
Kibicuje:
Liverpool FC FC Barcelona
09.12.2015 / 19:11:11
Heh, śmiechłem