betclic

"To nie przypadek, że Piast prowadzi w lidze"

Ostatnia aktualizacja: 26/09/15 09:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Trener Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski był mocno rozczarowany porażką 1:2 z Piastem Gliwice w drugim piątkowym spotkaniu rozgrywek Ekstraklasy.

Dla ekipy ze stolicy Dolnego Śląska była to już czwarta porażka w bieżącym sezonie. Wrocławianie po niej spadli na dwunaste miejsce w tabeli.

- Uważam, że spotkały się dwa bardzo dobre zespoły. Myślę, że było to dobre widowisko - podkreślił Pawłowski cytowany przez oficjalną stronę Śląska.

- W pierwszej połowie mieliśmy kilka bardzo dobrych okazji bramkowych. Zabrakło jednak spokoju pod bramką rywali - przyznał opiekun wrocławian.

- To nie przypadek, że Piast prowadzi w lidze, bo ma dobrze wyszkolonych technicznie zawodników. Wiedzieliśmy jednak, że gliwiczanie mają lepsze pierwsze połowy - kontynuował trener Piasta.

- Druga połowa była już zdecydowanie lepsza, bo w końcu mieliśmy dużo miejsca. Atakowaliśmy, ale wyrównanie kosztowało nas bardzo dużo sił. Mój zespół wytrzymał trudny pucharowego meczu z Podbeskidziem i jestem zdania, że zasłużyliśmy na remis - podsumował Pawłowski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela