betclic

"To tylko porażka, na Barcę będziemy w dobrej dyspozycji"

Ostatnia aktualizacja: 12/11/15 22:45, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Maxisport / Shutterstock.com

Obrońca Realu Madryt, Nacho zapewnił, że cała drużyna jest zjednoczona z trenerem Rafaelem Benitezem, a w jej szatni panuje dobra atmosfera.

"Królewscy" w niedzielę przegrali z Sevillą 2:3 i tracą obecnie trzy punkty do obrońcy ligowego tytułu, FC Barcelony. Oba zespoły zmierzą się ze sobą w następnej kolejce Primera Division.

- Ponieśliśmy tylko jedną porażkę, a wszyscy zaczęli wyciągać różne złe sprawy. Radzimy sobie dobrze i jesteśmy zjednoczeni z trenerem - powiedział 25-latek cytowany przez "FourFourTwo".

- Po porażce niektórzy wyolbrzymiają pewne rzeczy, ale zapewniam, że do Gran Derbi przystąpimy w dobrej dyspozycji. Wszyscy jesteśmy przekonani, że rozegramy świetne spotkanie - dodał.

Defensor zaznaczył również, że ma pełne zaufanie do umiejętności Cristiano Ronaldo, który jego zdaniem wkrótce wróci do optymalnej formy strzeleckiej.

- Cristiano to rekordzista naszego klubu. Wierzę w niego i jestem przekonany, że zacznie strzelać więcej goli. To niezwykle ambitny piłkarz, który jest zadowolony wyłącznie wtedy, gdy trafia do bramki - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
wermacht
Zarejestrowany od: 572 dni
Ilość komentarzy: 530
Oceny: +1821
Kibicuje:
Bayern Monachium
13.11.2015 / 05:34:18
niech ich zniszczy barca,.razem z tym palantem benitezem na ławce., mieli carlo zle im bylo..to kij im w dupe :) pisze to jako fan Fc bayern..kij im w dupe

Tabela