betclic

"To wielki sukces całego Kazachstanu"

Ostatnia aktualizacja: 27/08/15 10:27, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ChelseaFunNumberOne, wikicommons

Szkoleniowiec FC Astana Stanimir Stoiłow nie krył wielkiej radości i satysfakcji po awansie jego podopiecznych do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Najlepsza drużyna Kazachstanu w rewanżowym starciu z APOEL-em Nikozja (1:1) wyrównującego gola na wagę awansu zdobyła dopiero sześć minut przed końcem, kiedy to po świetnej akcji i zagraniu w pole karne Bauyrżana Żołszijewa piłkę z bliska do siatki skierował Serb Nemanja Maksimović.

- To jest wielki sukces dla naszego klubu i całego futbolu w Kazachstanie. Wszyscy cieszymy się z tego i czujemy wielką radość - przyznał Stoiłow, cytowany przez oficjalną stronę UEFA.

- W pierwszej kolejności muszę podziękować moim piłkarzom, całemu sztabowi szkoleniowemu, kibicom i wszystkim związanym z klubem. Wszyscy w osiągnięcie tego celu włożyliśmy ogromny wysiłek - podkreślił 48-letni bułgarski szkoleniowiec.

- Postaramy się zaprezentować jak najlepiej w fazie grupowej i myślę, że możemy zdobyć kilka punktów. Na pewno jednak będzie to trudne. Przystąpimy jednak do tych spotkań z wielką radością i nie możemy się już doczekać tego doświadczenia - dodał Stanimir Stoiłow.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Twonick
Zarejestrowany od: 1422 dni
Ilość komentarzy: 93
Oceny: +626
Kibicuje:
Polska Hetman Zamosc
27.08.2015 / 11:57:06
A my wciąż czekamy na Polski klub w fazie grupowej LM.. :\