betclic

Todorovski: Lechia to nie tylko Krasić

Ostatnia aktualizacja: 15/10/16 14:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Zagłębia)

Aleksandar Todorovski przed niedzielnym meczem Zagłębia Lubin z Lechią Gdańsk docenia możliwości i potencjał drużyny z Trójmiasta.

- To bardzo dobry zespół, w którym występują piłkarze o wysokich umiejętnościach. Dla mnie osobiście najlepszy jest Milos Krasić. Wiele od niego zależy - wyznał Todorovski w rozmowie z oficjalnym serwisem dwukrotnych mistrzów Polski.

- Krasić to klasa sama w sobie, piłkarskie umiejętności można mu tylko pozazdrościć. Przez wiele lat był pierwszoplanową postacią CSKA Moskwa, przez cztery sezony rządził ligą rosyjską. Sięgnął po niego Juventus i w premierowym sezonie w barwach klubu z Turynu Krasić był najlepszy. Rządził kadrą Serbii, był liderem - przypomniał kibicom prawy obrońca "Miedziowych".

- Krasić dobrze czuje się w Gdańsku. Musimy na niego uważać. Gra tam na każdej pozycji, bo każda akcja przez niego przechodzi i decyduje, czy akcja pójdzie prawą stroną, czy lewą, czy może przez środek. Ale Lechia to nie tylko Krasić, groźny jest Grzegorz Kuświk w ataku czy bracia Paixao. Mają Kubę Wawrzyniaka, Mario Malocę - wyliczał Macedończyk.

- Warto pojawić się na tym meczu. Przyjeżdża zespół z czołówki, mający duże aspiracje. My doznaliśmy dotychczas jednej porażki, czujemy się mocni. Zagraliśmy już trochę spotkań tej jesieni, ale ciągle jesteśmy głodni spotkań o stawkę. Znowu chcemy namieszać w tej lidze - podsumował Todorovski.

(za zaglebie.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!