betclic

Todorovski: Przed przerwą graliśmy bardzo źle

Ostatnia aktualizacja: 26/11/16 12:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– W drugiej połowie chcieliśmy odwrócić losy meczu, ale nie udało się tego zrobić. Być może gdyby Krzysiek Janus zdobył bramkę z karnego to udałoby się coś zrobić, ale nie możemy szukać usprawiedliwienia – stwierdził po meczu z Lechem Poznań (0:3) zawodnik KGHM Zagłębia Lubin, Aleksandar Todorovski.

Na listę strzelców po stronie gości piątkowego starcia wpisywali się odpowiednio Paulus Arajuuri, Darko Jevtić oraz młodzieżowy reprezentant Polski Dawid Kownacki, który definitywnie rezultat spotkania w Lubinie ustalił w 32. minucie rywalizacji.

- Nie wiem czy to była najgorsza nasza połowa w obecnym sezonie, ale na pewno bardzo słaba. Zagraliśmy przed przerwą bardzo zły mecz – stwierdził Aleksandar Todorovski, cytowany przez "lechpoznan.pl".

– W drugiej chcieliśmy odwrócić losy meczu, ale nie udało się tego zrobić. Być może gdyby Krzysiek Janus zdobył bramkę z karnego to udałoby się coś zrobić, ale nie możemy szukać usprawiedliwienia. Już po 1:0 mieliśmy okazję bramkową. Nie wykorzystaliśmy jej. Nie był to nasz dzień
– dodał macedoński obrońca Miedziowych.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!