betclic

Tomasz Brzyski: Każdy chce się przyczynić do wygranej

Ostatnia aktualizacja: 19/11/15 10:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Legia Warszawa pokonała Chojniczankę w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinału Pucharu Polski. Tuż po zakończeniu rywalizacji obrońca "Wojskowych", Tomasz Brzyski przyznał, że bramka pierwszoligowca obudziła jego zespół, który dopiero wtedy zaczął grać zgodnie z przedmeczowymi założeniami.

Stołeczny klub stracił bramkę już w piątej minucie meczu. Na listę strzelców wpisał się wówczas Andrzej Rybski. Podopieczni Stanisława Czerczesowa jednak szybko odrobili straty, a jednym trafieniem popisał się 33-letni obrońca.

- Spodziewaliśmy się, że goście zagrają z kontrataku, a mimo to zdołali strzelić nam w ten sposób gola - powiedział Tomasz Brzyski cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Koledzy pogratulowali mi zdobytej bramki, ale to przecież normalne. Każdy z nas chce przyczynić się do wygranej. Dziś udało się mi, następnym razem strzeli kto inny - dodał.

- Chojniczanka strzeliła gola i to nas obudziło. Zaczęliśmy grać skutecznie i zgodnie z przedmeczowymi założeniami. Jakimi? Mieliśmy zmieniać strony w ataku pozycyjnym, rozbijać defensywę rywala. W czasie całego spotkania stworzyliśmy sobie wiele okazji, ale momentami brakowało skuteczności - zwłaszcza w pierwszej fazie meczu. Dobrze, że dobrze zareagowaliśmy na gola przeciwnika i odwróciliśmy wynik na naszą korzyść - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!