betclic

Tomasz Cywka: Jeszcze wiele mogę dać drużynie

Ostatnia aktualizacja: 10/05/16 08:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Mam jeszcze wiele do udowodnienia. Nie pokazałem tego, na co mnie stać, więc jest tu jeszcze duże pole manewru. Może ta lewa obrona jest tą właśnie opcją - powiedział na konferencji prasowej przed wtorkowym meczem ze Śląskiem Wrocław zawodnik Wisły Kraków, Tomasz Cywka.

Biała Gwiazda po 35. kolejkach zajmuje w tabeli grupy spadkowej pierwsze miejsce i jest już pewna w stu procentach utrzymania. Jak do tej pory ekipa ze stolicy Małopolski zgromadziła na swoim koncie dwadzieścia osiem punktów.

- Była taka potrzeba, żebym zagrał na lewej obronie. Myślę, że pomogłem drużynie na tyle, na ile mogłem. Wygraliśmy mecz na zero z tyłu, co też dla linii obrony jest pozytywną rzeczą. Na pewno na tej pozycji jest u mnie jeszcze wiele rzeczy do poprawy. Miejmy nadzieję, że w kolejnym spotkaniu będę mógł pokazać się z jeszcze lepszej strony - przyznał 27-latek, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

- Mam jeszcze wiele do udowodnienia. Nie pokazałem tego, na co mnie stać, więc jest tu jeszcze duże pole manewru. Może ta lewa obrona jest tą właśnie opcją. Rozmawiałem na ten temat z trenerem, mamy plan. Jeżeli będzie to lewa obrona to jeszcze wiele mogę dać drużynie na tej pozycji
- zaznaczył doświadczony gracz.

- Pierwsze słyszę o zainteresowaniu Śląska Wrocław, gdyż nie miałem na ten temat żadnych wieści
- dodał były młodzieżowy reprezentant Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela