betclic

Tomasz Podgórski: Musimy dołożyć skuteczność

Ostatnia aktualizacja: 28/04/16 10:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

W 34. kolejce Ekstraklasy Ruch Chorzów zagra przed własną publicznością z Cracovią. Skrzydłowy "Niebieskich", Tomasz Podgórski przyznał, że jego zespół nie będzie miał łatwego zadania.

- W głowach zawodników to siedzi, że do dobrej gry trzeba dołożyć skuteczność. Zdarzało się nam wielokrotnie rozgrywać dobre mecze, w ale w ostatnim czasie nie byliśmy skuteczni, to później przekładało się na wyniki. Jeżeli zagramy solidnie w defensywie i dołożymy skuteczność, to na pewno będzie ciekawe widowisko i uda nam się wygrać - powiedział 30-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Nie było kalkulacji. Myśleliśmy tylko o każdym następnym meczu i tak jest do teraz. Wiadomo, że po podziale punktów różnice nie są duże. Na pewno każdy analizował sytuację w tabeli i wie, że nawet dwa kolejne zwycięstwa mogą spowodować zbliżenie się do czołówki
- dodał.

- Mówić o tym można jednak wiele, a tutaj trzeba po prostu zrobić swój, zagrać dobre mecze, zapunktować i wtedy dopiero można o tym myśleć. Maksymalna koncentracja na najbliższym spotkaniu i pełne zaangażowanie to jedyna droga - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela