betclic

Tomasz Podgórski: Wierzymy w zwycięstwo

Ostatnia aktualizacja: 22/04/16 14:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

W 33. kolejce Ekstraklasy Ruch Chorzów zagra na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Skrzydłowy "Niebieskich", Tomasz Podgórski stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie, że jego zespół czeka trudne zadanie.

- Patrząc na zespół Zagłębia z perspektywy 30. kolejek to na pewno czeka nas spotkanie z trudnym przeciwnikiem. W ostatnich dwóch spotkaniach nie zdobyli punktów, ale teraz będą chcieli przełamać niemoc na własnym stadionie. Wszystko w naszych głowach i nogach, żeby do tego nie dopuścić. Mamy swój plan na ten mecz - powiedział 30-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- W pierwszej ósemce nie ma dużych dysproporcji między drużynami jeśli chodzi o poziom gry. Wszystkie mecze są bardzo wyrównane. Często losy zwycięstwa ważą się do samego końca. Myślę, że czeka nas ciężkie starcie, więc musimy być maksymalnie skoncentrowani i przygotowani do niego - dodał.

- Myślę, że nasza gra może napawać optymizmem. Dobrze się czujemy w ostatnim czasie. W meczu z Legią szczególnie w drugiej połowie stworzyliśmy sobie kilka klarownych sytuacji. Potrafiliśmy zdominować Legię, a to się nieczęsto zdarza. Do zwycięstwa zabrakło chyba wszystkiego po trochu. Należy także pamiętać, że każdy mecz inaczej się układa. Teraz jedziemy do Lubina, a to będzie już zupełnie inne spotkanie. Patrząc z perspektywy meczu wtorkowego musimy na pewno poprawić skuteczność, żeby strzelić jako pierwsi bramkę, a wtedy na pewno będzie nam się łatwiej grało
- zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!