Tottenham lepszy od Manchesteru United na White Hart Lane

CosminIftode/Shutterstock
Tottenham Hotspur wygrał 2:1 z Manchesterem United w 36 kolejce Premier League.

Gospodarze prowadzenie objęli już w szóstej minucie za sprawą Victora Wanyamy. Ben Davies dośrodkował z prawej strony boiska w pole karne, a Kenijczyk pokonał Davida de Geę po uderzeniu głową.

Na początku drugiej połowy mieliśmy już 2:0. Christian Eriksen dośrodkował z rzutu wolnego, a Harry Kane wpakował piłkę do siatki z bliskiej odległości.

Goście odpowiedzieli w 71 minucie. Świetną akcję indywidualną przeprowadził Anthony Martial. Francuz wpadł w pole karne i wyłożył piłkę Wayne'owi Rooneyowi, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce.

Więcej razy do bramki Hugo Llorisa "Czerwone Diabły" nie były już w stanie trafić i ostatecznie przegrały z "Kogutami" na White Hart Lane 1:2. Dzięki wygranej podopieczni Mauricio Pochettino zapewnili sobie drugie miejsce w Premier League. Zawodnicy Jose Mourinho z kolei plasują się na szóstej pozycji.