betclic

Tottenham przeprowadzi się na Wembley

Ostatnia aktualizacja: 05/05/16 20:13, Komentarzy: 1

0
1
Fot. chrisdorney/Shutterstock

Zarząd Football Association, z Gregiem Dykem na czele poinformował, że Tottenham Hotspur w sezonie 2017/2018 najprawdopodobniej będzie rozgrywał swoje domowe mecze na londyńskim Wembley.

Włodarze klubu z White Hart Lane są w zaawansowanych rozmowach dotyczących rocznej przeprowadzki, spowodowanej budową nowego stadionu w miejscu starego obiektu.

Tottenham w sezonie 2018/2019 przeniesie się na nowy stadion, liczący 61 tysięcy miejsc. Będzie to jeden z największych obiektów sportowych w Anglii. Na nowym stadionie Kogutów, będą rozgrywane również mecze futbolu amerykańskiego, dzięki współpracy z NFL.

"Rozmowy są już bardzo zaawansowane i w najbliższym czasie zostanie podjęta decyzja. Jesteśmy już bardzo blisko do zakończenia wszelkich ustaleń" - przyznał w wywiadzie dla Sky Sports News, Greg Dyke, przewodniczący FA.

Tottenham dowodzony przez Mauricio Pochettino rozgrywa świetny sezon. Koguty obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli Premier League i zapewniły sobie grę w przyszłorocznej edycji Champions League.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
RedPanda
Zarejestrowany od: 1042 dni
Ilość komentarzy: 1122
Oceny: +5924
Kibicuje:
Dania Everton Tottenham Hotspur Swansea City AFC Węgry Islandia Feyenoord Walia
07.05.2016 / 10:51:30
Tottenham rośnie w siłę.

Tabela