Tottenham rozbił WBA. Hat-trick Kane'a [VIDEO]

Shutterstock
Tottenham Hotspur Londyn pokonał u siebie West Bromwich Albion 4:0 w pierwszym sobotnim meczu 21. kolejki Premier League. Trzy gole strzelił Harry Kane.

W 26. minucie gospodarze zdobyli drugą bramkę. Strzał oddał Christian Eriksen, był rykoszet i ostatecznie samobójcze trafienie zapisano na konto Garetha McAuley'a.

W drugiej połowie miejscowi strzelili jeszcze dwa gole. Ich autorem był Kane, który skompletował hat-tricka.

Podopieczni Mauricio Pochettino dzięki tej wygranej awansowali na pozycję wicelidera. Do prowadzącej Chelsea Londyn tracą cztery punkty. Tottenham w następnej kolejce zagra na wyjeździe z Manchesterem City.

Natomiast ekipa prowadzona przez Tony'ego Pulisa plasuje się na ósmej pozycji. Jej kolejnym rywalem będzie Sunderland.