betclic

Tottenham szykuje kolejne wzmocnienia

Ostatnia aktualizacja: 17/08/15 13:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Natursports/Shutterstock

Tottenham jest zainteresowany ściągnięciem Saido Berahino na White Hart Lane. Ma to związek z odejściem z klubu Roberto Soldado i niewystarczającą liczbą napastników w zespole Kogutów.

Po sobotnim meczu ligowym ze Stoke, Harry Kane został zastąpiony na boisku z powodu zmęczenia. Trenera Mauricio Pochettino martwi jego słaba forma, dlatego planuje on pozyskać dodatkowego zawodnika. 

- Kiedy klub zakontraktuje nowego napastnika? Może w przyszłym tygodniu. Potrzebujemy jednego lub dwóch dodatkowych zawodników. Rozpoczynamy sezon, a okienko wciąż jest otwarte, więc transfery odbywają się w trakcie walki - powiedział Pochettino cytowany przez "Sky Sports".

- Być może w przyszłości będzie trzeba coś z tym zrobić, ale obecnie takie zasady panują w Premier League. Wszystkich obowiązują te same reguły - dodał.

Po odejściu Soldado na menedżera spadła fala krytyki, jednak Argentyńczyk utrzymuje, że nie chciał zatrzymywać zawodnika w zespole wbrew jego woli.

- Klub zdecydował, że sprzeda Hiszpana. Znalazła się drużyna, która go chciała, on sam też wolał odejść. Taką decyzję podjął już podczas pierwszego dnia przedsezonu. To było najlepsze rozwiązanie zarówno dla niego, jak i dla nas - zaznaczył trener.

15 sierpnia drużyna Spurs zakontraktowała Clintona N'jie, który został zaprezentowany przed sobotnim meczem. Pochettino zaznaczył, że jeśli młody Kameruńczyk zasłuży na miejsce w pierwszym składzie, na pewno do niego dołączy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela