betclic

"Tottenham to jeden z najatrakcyjniejszych klubów na świecie"

Ostatnia aktualizacja: 24/11/15 22:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. charnsitr/Shutterstock

Szkoleniowiec Tottenhamu Hotspur, Mauricio Pochettino, jest przekonany, że prowadzony przez niego klub stał się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc dla wielu piłkarzy.

W bieżących rozgrywkach Premier League "Koguty" zajmują piąte miejsce w tabeli, tracąc do lidera zaledwie cztery punkty. Są również bliskie zapewnienia sobie udziału w fazie pucharowej Ligi Europy.

- Tottenham jest obecnie jednym z najbardziej atrakcyjnych klubów na świecie. Dotyczy to wszystkich zawodników, nie tylko tych młodych - powiedział argentyński szkoleniowiec cytowany przez "Mirror".

- Wiąże się to z wyznawaną przez nas filozofią, sposobem gry i szacunkiem, jaki okazujemy naszym piłkarzom. To fantastyczne miejsce, które zaczyna wywoływać spore zainteresowanie - dodał.

- My jednak mamy jedynie kilka miejsc w składzie. Nie możemy wprowadzić 20 czy 30 nowych zawodników. Teraz musimy być ostrożni i postępować mądrze, aby upewnić się, że nadal będziemy się rozwijać. Zdobycie tytułu jest wyzwaniem dla nas wszystkich - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela