Manchester City na deskach. Bravo broni karnego, ale Tottenham prowadzi 2:0 [VIDEO]

CosminIftode / Shutterstock.com
Dziś mecz na szczycie Premier League. W meczu kolejki zmierzą się gracze Tottenhamu z piłkarzami Manchesterem City. Dla gospodarzy to najpoważniejszy test w tym sezonie. "Koguty" po sześciu kolejkach zajmują drugie miejsce w lidze, ale wygrywali głównie z ligowymi średniakami. Z rywalami z czołówki, czyli Evertonem i Liverpoolem, Tottenham dzielił się punktami.

Manchester City świetnie rozpoczął sezon. Piłkarze Josepa Guardioli w sześciu ligowych kolejkach zgarnęli komplet punktów, strzelili najwięcej goli i są powszechnie chwaleni za grę. W Londynie będą musieli sobie jednak radzić bez kontuzjowanego Kevina De Bruyne, który był ostatnio w fantastycznej dyspozycji.

Od dziewiątej minuty gospodarze prowadzą po samobójczym trafieniu Kolarova.

W 37 minucie Dele Alli podwyższył na 2:0 płaskim strzałem nie dając szans Bravo.

Do przerwy wynik się nie zmienił - gospodarze prowadzili 2:0.

W 65 minucie Lamela mógł podwyższyć z karnego, ale Claudio Bravo udanie interweniował.

Oto składy obu drużyn na to spotkanie

Tottenham: Lloris, Walker, Alderweireld, Verthongen, Rose, Wanyama, Sissoko, Eriksen, Dele Alli, Lamela, Son.

Manchester City: Bravo, Zabaleta, Otamendi, Stones, Kolarov, Fernandinho, Fernando, Silva, Navas, Aguero, Sterling.