Towarzysko: Belgia wygrała z Norwegią

Ostatnia aktualizacja: 05/06/16 20:05, Komentarzy: 0

0
0

Belgia wygrała przed własną publicznością z Norwegia 3:2 (1:1) w towarzyskim spotkaniu rozegranym w niedzielę w Brukseli.

Na Stade Roi Baudouin gospodarze już po trzech minutach objęli prowadzenie za sprawą skutecznego strzału Romelu Lukaku, ale jeszcze przed przerwą wyrównał Joshua King.

Trzy minuty po zmianie stron drugiego gola dla przyjezdnych zdobył Veton Berisha i zapachniało niespodzianką. Ostatnie słowa należały jednak do uczestników turnieju Euro 2016.

Dwadzieścia minut przed końcem na listę strzelców wpisał się Eden Hazard, a po kolejnych trzech minutach środkowy obrońca Montreal Impact Laurent Ciman przechylił losy konfrontacji na korzyść podopiecznych Marca Wilmotsa.

Belgia na imprezie we Francji zagra w grupie E kolejno z Włochami, Irlandią i Szwecją.