betclic

Towarzysko: Bezbramkowy remis Słowacji z Irlandią Północną

Ostatnia aktualizacja: 05/06/16 07:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. pbombaert/Shutterstock

Irlandia Północna, pierwszy rywal Polski na EURO 2016 we Francji, bezbramkowo zremisowała w meczu towarzyskim ze Słowacją. Spotkanie rozegrano na Stadionie im. Antona Malatinskiego w Trnawie. 

Więcej sytuacji stworzyli sobie gospodarze. W pierwszej połowie najlepszą miał Robert Mak, który był sam na sam z bramkarzem gości, ale Michael McGovern popisał się skuteczną interwencją. 

Tuż po przerwie "oko w oko" z golkiperem gości stanął Vladimir Weiss. Piłka po uderzeniu pomocnika przeleciała jednak nad poprzeczką. Goście najbliżej powodzenia byli za sprawą płaskiego strzału wprowadzonego Conora Washingtona, lecz dobrze w bramce spisał się Mateus Kozacik. 

Dla obu drużyn był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Europy. Irlandia Północna pierwszy mecz na EURO zagra 11 czerwca z Polską w Nicei. Jej kolejnymi rywalami w Grupie C będą Ukraina i Niemcy. 

Natomiast pierwszym rywalem Słowacji w Grupie B będzie 11 czerwca w Bordeaux reprezentacja Walii. Następnie podopieczni Jana Kozaka zmierzą się z Rosją oraz Anglią.

* * * * * * 
Słowacja - Irlandia Północna 0:0.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!