Towarzysko: Hiszpania przegrała z Gruzją

Ostatnia aktualizacja: 07/06/16 23:13, Komentarzy: 6

0
6

Hiszpania przegrała przed własną publicznością z Gruzją 0:1 (0:1) w towarzyskim spotkaniu rozegranym we wtorek na przedmieściach Madrytu.

Na Coliseum Alfonso Perez, gdzie w Primera Division występuje Getafe CF, zwycięskiego gola dla przyjezdnych zdobył pięć minut przed przerwą Tornike Okriaszwili.

Podopieczni Vicente del Bosque na Euro 2016 zagrają w grupie D kolejno z Czechami, Turcją oraz Chorwacją. "La Furia Roja" będzie bronić tytułu wywalczonego przed czterema laty na boiskach Polski oraz Ukrainy.

Oceny: +855
Manchester City Leicester City FC PSG Francja Ajax Amsterdam Holandia Lech Poznań Cracovia ŁKS Łódź Arka Gdynia
08.06.2016 / 15:48:59
Oni mają grać na EURO, a nie w meczach towarzyskich
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 689 dni
Ilość komentarzy: 8293
Oceny: +40455
Arsenal Londyn Leicester City FC PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia Real Madryt
08.06.2016 / 06:59:44
"Banda wyżelowanych lalusiów co przed Euro boją się nogi wstawić, myślą tylko jak naj samojebką na fejsie zabłysnąć, nie jechać na euro bo z grupy nie wyjdziecie lenie jedne, szkoda tylko pieniędzy na was, trzy szybkie mecze i do domu" - jak to jest po hiszpańsku bo bym sprawdzić czy ich "kibice" też tak uważają?
Bombadil97
Zarejestrowany od: 179 dni
Ilość komentarzy: 1233
Oceny: +5421
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Fulham Ajax Amsterdam Polska Real Madryt
08.06.2016 / 00:28:36
Przy tym co tam się odjebało to nasza porażka z Holandią i remis z Litwą to tylko nic nie znaczące epizody w drodze po sukces na Euro :)