Towarzysko: Manchester rozbił Galatasaray

Ostatnia aktualizacja: 30/07/16 21:44, Komentarzy: 2

1
2

Manchester United pokonał w meczu towarzyskim Galatasaray Stambuł 5:2. Spotkanie rozegrane zostało na stadionie Nya Ullevi w Goeteborgu.

Pierwszego gola dla "Czerwonych Diabłów" zdobył Zlatan Ibrahimović w czwartej minucie gry. Szwed, który debiutował w Manchesterze United pokonał bramkarza rywali strzałem z przewrotki. Jeszcze przed przerwą na prowadzenie wyszedł jednak Galatasaray. Trafienia zaliczyli Sinan Gumus i Bruma. Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się Wayne Rooney (dwa razy), Marouane Fellaini i Juan Mata.

Kolejnym rywalem Manchesteru United będzie Everton. Towarzyskie spotkanie rozegrane zostanie 3 sierpnia. Cztery dni później drużyna prowadzona przez Jose Mourinho w meczu o Superpuchar Anglii zagra z Leicester City.

*****

Manchester United - Galatasaray Stambuł 5:2 (1:2)
Bramki: Ibrahimović 4, Rooney 55, 58-karny, Fellaini 62, Mata 75 - Gumus 22, Bruma 41.