betclic

Trałka: Awansowaliśmy i to jest najważniejsze

Ostatnia aktualizacja: 06/04/16 08:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

- Przed tym spotkaniem nie miałem ani momentu zawahania, że może nam się coś stać, choć Zagłębie zagrało dobry mecz - przyznał Łukasz Trałka po zremisowanym półfinałowym pojedynku z Zagłębiem Sosnowiec. Kolejorz, dzięki zaliczce z pierwszego spotkania, awansował do finału tych rozgrywek.

Doświadczony pomocnik w kilku zdaniach ocenił wtorkowy mecz: - Poza rzutem wolnym na początku meczu jakoś nam nie zagrozili. Mieli optyczną przewagę, ale niewiele z tego wynikało - stwierdził Trałka cytowany przez lechpoznan.pl.

- Z reguły mecze z niżej notowanymi rywalami tak wyglądają. Człowiek wie, mówi o tym, a wychodzi na boisko i powtarza się scenariusz z wcześniejszych pojedynków - zauważył zawodnik mistrzów Polski.

- To nie był dobry mecz w naszym wykonaniu. Dobrze, że pierwsi zdobyliśmy bramkę. Dla Zagłębia to był historyczne spotkanie, ale my awansowaliśmy do finału i to jest najważniejsze
- podsumował.

Finałowym przeciwnikiem Poznaniaków będzie zapewne warszawska Legia, która w środę w Bydgoszczy bronić będzie czterobramkowej zaliczki z pierwszego meczu przeciwko Zawiszy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!