betclic

Trałka: Jesteśmy przygotowani do meczu ze Śląskiem

Ostatnia aktualizacja: 18/11/16 18:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Najważniejsze, że jesteśmy przygotowani do meczu. O tym kto zagra zadecyduje trener. Na każdej pozycji rywalizacja w naszym zespole jest bardzo duża. Nie mamy pewniaków – stwierdził na piątkowej konferencji prasowej zawodnik Lecha Poznań, Łukasz Trałka.

Podopieczni Nenada Bjelicy na tym etapie rywalizacji zajmują piątą lokatę. Jak do tej pory zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty. W szesnastej serii gier Kolejorz zmierzy się ze Śląskiem Wrocław (20 listopada, godz. 18:00). 

Nie mieliśmy jeszcze analizy rywala. Nie spodziewam się jednak, że Śląsk od początku meczu rzuci się do ataku i zagra z nami wysoko. Poza dwoma albo trzema zespołami każda inna drużyna gra w Poznaniu z kontrataku. Spodziewam się, że tak też będzie w niedzielę – powiedział Łukasz Trałka, cytowany przez "lechpoznan.pl".

Najważniejsze, że jesteśmy przygotowani do meczu. O tym kto zagra zadecyduje trener. Na tej i na każdej innej pozycji rywalizacja w naszym zespole jest bardzo duża. Nie mamy pewniaków w składzie i to jest bardzo dobra sytuacja – zaznaczył.

Nie rozmyślałem o tym meczu w kategoriach spotkania z trenerem. Nie analizuję też tego jak prowadzi Śląsk i czy robi to tak jak w Lechu. Od jego odejścia minęło już trochę czasu. Pewnie serdecznie się przywitamy, pogadamy, ale to nie będzie miało większego znaczenia w kontekście rywalizacji na boisku – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!