betclic

Trałka: Nie ma żadnych problemów z młodymi zawodnikami

Ostatnia aktualizacja: 04/02/16 16:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Kapitan Lecha Poznań, Łukasz Trałka, przyznał, iż jest w pełni zadowolony z postawy młodych zawodników, którzy wyjechali wraz z pierwszą drużyną na obóz przygotowawczy do Hiszpanii. 

Szkoleniowiec Kolejorza, Jan Urban zabrał do Alhaurin el Grande Kamila Jóźwiaka, Adama Makuchowskiego, Tomasza Dejewskiego oraz Roberta Gumnego. 

- Nie ma z nimi żadnych problemów. Nie świrują, ale też nie są zamknięci w sobie. Myślę, że czują się dobrze w drużynie. Nie mogę o nich powiedzieć nic złego - stwierdził doświadczony pomocnik, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Wszyscy zauważyliśmy, że mają duże możliwości. Ich największą zaletą jest to, że grają jakby nadal grali niżej. Kiedy mają zagrać jeden na jeden, to tak jak Kamil, robią to. Nie mają ciśnienia, że jak stracą, to stanie się coś złego - zaznaczył.

- Nie chcę im wystawić laurki, bo wiem, że tak też nie jest za dobrze. Na razie spokojnie, ale potencjał mają ogromny - dodał siedmiokrotny reprezentant Polski, który do Poznania przeniósł się w lecie 2012 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela