betclic

Trałka: Punkty są nam potrzebne, jak nikomu

Ostatnia aktualizacja: 16/08/16 17:12, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

- Ciśnienie nie zeszło z nas do końca, bo wiemy w jakim punkcie jesteśmy. Przede wszystkim chcieliśmy zdobyć trzy punkty i to się udało. Nie wystartowaliśmy dobrze, to nie było fajne, dlatego chcieliśmy wygrać. To było najistotniejsze - mówi kapitan Kolejorza Łukasz Trałka w rozmowie z oficjalną stroną Kolejorza.

Po czterech ligowych meczach bez zwycięstwa lechici wygrali w piątek z Cracovią. - To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Najważniejsze jednak było to, żebyśmy wygrali. Świadomość miejsca, w którym jesteśmy powoduje, że nie powinniśmy mówić o zaangażowaniu czy jego braku. W naszej sytuacji to podstawa i drużynie nie trzeba o tym przypominać - mówi doświadczony pomocnik. 

Cały czas jednak poznaniacy są na odległej pozycji w lidze. Mocnej poprawie uległa jednak ich sytuacja mentalna, bo wygrali nie tylko piątkowy mecz z Cracovią, ale także z Podbeskidziem. - To był pierwszoligowy rywal w innych rozgrywkach. Dla nas najważniejsza była liga. Chcieliśmy przejść Podbeskdizie, ale po tym meczu nie było u nas euforii. Raczej spokój. Każdy miał w głowie tylko to, żeby wygrać z Cracovią - podkreśla Trałka cytowany przez lechpoznan.pl. 

Teraz zespół Jana Urbana koncentruje się na piątkowym meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. - Nam punkty są potrzebne jak nikomu. Po ostatniej wygranej możemy złapać lekki oddech. Cały czas jednak ciśnienie nie zeszło z nas do końca. Każdy mecz jest dla nas bardzo ważny - kończy kapitan poznańskiego zespołu i ma nadzieję, że najgorsze już za jego drużyną.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Americano
Zarejestrowany od: 274 dni
Ilość komentarzy: 2223
Oceny: +12889
Kibicuje:
FC Barcelona
16.08.2016 / 17:57:15
Jeszcze Wiśle

Tabela