betclic

Trałka: Zrobimy wszystko, żeby awansować do pucharów

Ostatnia aktualizacja: 11/04/16 11:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Tylko punkt straty do podium mają piłkarze Lecha po podziale "oczek". - Teraz każdy mecz będzie dla nas bardzo ważny i trudny. Jeśli w kolejnym powtórzymy to co w sobotę, to możemy nawet awansować na trzecie miejsce w tabeli - mówi w rozmowie z oficjalną stroną Kolejorza Jasmin Burić.

- Ważne jest to, że teraz gramy siedem meczów z bezpośrednimi rywalami
- zauważa golkiper. - Niezwykle istotny będzie dla nas start. Wiemy, że gramy z Legią i jeśli tam wygramy, to będziemy niewiele tracili do czołówki - dodaje.

Z sytuacji w tabeli zdaje sobie sprawę nie tylko bośniacki bramkarz, ale też jego koledzy z drużyny. - Punkty zbiera się cały sezon, ale teraz tabela się spłaszczyła. Od kolejnego meczu walczymy dalej - zapowiada pomocnik Kolejorza Maciej Gajos. - Jest siedem spotkań. Mam nadzieję, że pójdziemy jeszcze w górę tabeli - dodaje Tomasz Kędziora.

- Teraz decydują się losy całego sezonu. Wszystkie siły rzucimy na trening i zrobimy wszystko, żeby awansować do pucharów. Wiemy, że teraz gramy z Legią. Poprzednie nasze pojedynki nie będą miały żadnego znaczenia. Jesteśmy podbudowani zwycięstwem z Górnikiem i zaczynamy dalszą walkę
- deklaruje Łukasz Trałka.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela