betclic

"Lech? Chciałem iść naprzód"

Ostatnia aktualizacja: 04/08/15 13:17, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Nemanja Nikolić świetnie wprowadził się do polskiej Ekstraklasy. Napastnik Legii w trzech ligowym meczach zdobył aż pięć goli.

Reprezentant Węgier mówi, że decydując się na grę w Polsce nie myślał o pieniądzach. - Gdybym liczył tylko pieniądze, to oglądalibyście mnie w Korei. Legia odpowiada mi sportowo. Ma takie cele jak ja – chce wygrywać i bić się w Europie - mówi w rozmowie z "Super Expressem".

W niedzielnej Lidze+Extra wiceprezes Lecha Piotr Rutkowski powiedział, że klub z Poznania obserwował Nikolicia. Do transferu jednak nie doszło, bo za każdym razem "Kolejorz" miał lepszego kandydata do gry w ataku.

– Mój menedżer miał chyba jakieś kontakty z Lechem, ale ja chciałem zrobić z Węgier duży krok. Ten zrobiony do Legii jest duży. Gdybym poszedł do Lecha, krok byłby mniejszy. Dla mnie Legia to największy polski klub, a ja chcę grać dla największych - mówi Nikolić.
Źródło: Super Express
Dodaj komentarz
Junior starszy
RahINHO
Zarejestrowany od: 665 dni
Ilość komentarzy: 400
Oceny: +2023
Kibicuje:
Brazylia Chelsea Londyn AS Monaco AC Milan Legia Warszawa Polska Porto FC Barcelona Lechia Gdańsk
04.08.2015 / 13:36:06
"W niedzielnej Lidze+Extra wiceprezes Lecha Piotr Rutkowski powiedział, że klub z Poznania obserwował Nikolicia. Do transferu jednak nie doszło, bo..." woleli Robaka. :) xdd

Tabela