betclic

"Transfer do Legii? Myślałem, że żartują"

Ostatnia aktualizacja: 03/09/15 19:08, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Stojan Vranjes powiedział, że jest uniwersalnym zawodnikiem i może występować na lewej stronie obrony - poinformowano na portalu Legii Warszawa. Bośniak w ostatnich dniach okienka transferowego przeszedł do stołecznej drużyny z Lechii Gdańsk.

– Rozmawiałem z trenerem Henningiem Bergiem i jestem przygotowany na każdy wariant. Jestem uniwersalnym zawodnikiem, więc jeśli szkoleniowiec wystawi mnie na lewej stronie obrony, to dam z siebie wszystko. Moją naturalną pozycją jest jednak środek pola – powiedział Vranjes.

Jedynym lewym obrońcą Legii jest Tomasz Brzyski. Pod jego nieobecność na boku obrony występował również Guilherme.

– Wszystko stało się bardzo szybko, ale teraz jestem niezwykle szczęśliwy. Po ostatnim meczu dostałem telefon i usłyszałem, że muszę jechać do Warszawy i podpisać kontrakt z Legią. Na początku pomyślałem, że to żart. Później jednak zdałem sobie sprawę, że wszystko dzieje się naprawdę. Bardzo się cieszę, bo to największy klub w Polsce. Walczymy o mistrzostwo, Puchar Polski i awans z grupy Ligi Europy - dodał 28-letni pomocnik.

Vranjes ma na swoim koncie 52 występy w Ekstraklasie. Zdobył w nich 16 goli. Szansę na debiut w Legii będzie miał 11 września. Drużyna prowadzona rzez Henninga Berga zmierzy się wtedy z Zagłębiem Lubin.

– Przed transferem rozmawiałem z Ivicą Vrdoljakiem, który w Legii jest już od pięciu lat. Pełni tu rolę kapitana. Będzie mi się łatwiej zaadaptować, bo w szatni jest wielu chłopaków pochodzących z Bałkanów – stwierdził Bośniak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1367 dni
Ilość komentarzy: 8141
Oceny: -8809
04.09.2015 / 02:16:06
Nastepny nieudacznik w Legi.Oby tak dalej,Lech ,Wisla czy Cracovia beda mialy lzej.

Tabela