betclic

"Transfer do Niecieczy to krok do przodu"

Ostatnia aktualizacja: 02/09/15 14:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Ostatnim letnim transferem Termaliki Bruk-Betu okazał się 27-letni Słowak Martin Juhar. 

Ofensywny pomocnik cieszy się, na przyszłe występy w polskiej ekstraklasie. Ceni sobie jej poziom i chwali oprawę medialną. – Dla mnie to krok do przodu, ale też nowe doświadczenia. Mam nadzieję, na częstą grę w lidze. Moim zdaniem jest mocniejsza od czeskiej, węgierskiej czy słowackiej. Na pewno imponuje obiektami i otoczką medialną. Zdaję sobie sprawę z rywalizacji w zespole. Nikt nie odpuści walki o miejsce w składzie. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak tylko sumiennie trenować – mówi zawodnik w rozmowie z oficjalną stroną Słoników. 

Juhar dobrze ocenia swoich nowych kolegów. – Mają spore umiejętności. Na murawie potrafią stworzyć kolektyw. Szczególnie potwierdzili to w ostatnim spotkaniu z Lechem Poznań. Liczę, że pomogę im w ligowej rywalizacji - twierdzi Słowak. 

Nowemu zawodnikowi w Termalice Bruk-Becie będzie łatwiej się zaaklimatyzować. Jest trzecim po Pavlo Stano, Daliborze Plevie Słowakiem w tej drużynie. Zna się również z Mario Liczką. – W przeszłości razem występowaliśmy w Slavii Praga – dodaje.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela