betclic

Trela: Czy zostanę w Koronie? Może być różnie

Ostatnia aktualizacja: 15/05/16 16:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

- Jagiellonia wyszła troszeczkę asekuracyjnie, ale z minuty na minutę się rozkręcała. Ciężko ją było zatrzymać. Poszli do przodu i strzelili trzy bramki. Dwie pierwsze genialne, a trzecią z karnego i było po meczu - opisuje po przegranym spotkaniu z Jagiellonią Białystok bramkarz kieleckiej Korony, Dariusz Trela.

Żółto-czerwonym trudno się było przeciwstawić ekipie z Podlasia. - Bardzo ciężko mi oceniać, czego brakło. Na pewno bramek. Jeżeli strzelilibyśmy na początku, to mecz wyglądałby inaczej - kwituje golkiper cytowany przez oficjalną witrynę zespołu i dodaje: - Na pewno nie będziemy się skupiać na tym jednym meczu. Graliśmy o pierwszą ósemkę do 30. kolejki.

Jak zdaniem bramkarza wyglądał cały sezon? - Mieliśmy ciężkie mecze z dobrymi drużynami. Nie udało się, wylądowaliśmy w grupie walczącej o utrzymanie. Presja była duża. Chcieliśmy wypaść jak najlepiej - komentuje.

- Nie przegrywaliśmy meczów. Osiągnęliśmy serię dwunastu spotkań bez porażki i duży szacunek należy się tej drużynie, bo myślę, że to bardzo dobry wynik - uważa Trela.

Golkiper jeszcze nie wie, jak będzie wyglądała jego przyszłość. - Trzeba poczekać. Może być różnie. Myślę, że dobrze byłoby zostać w Kielcach, ale naprawdę nie wiem - podsumowuje piłkarz Korony.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela