betclic

Trener Aston Villi chce zostać nawet po spadku

Ostatnia aktualizacja: 10/02/16 20:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. A_Lesik / Shutterstock.com

49-letni szkoleniowiec Aston Villi, Remi Garde ujawnił w swoim ostatnim wywiadzie, iż jest skłonny prowadzić drużynę w następnym sezonie ligowym, nawet jeśli ta spadnie do niższej klasy rozgrywkowej.

Po 25. kolejkach bordowo-niebiesko-biali plasują się w tabeli Barclays Premier League na ostatnim miejscu. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie zaledwie szesnaście punktów. Na chwilę obecną do bezpiecznej strefy tracą osiem "oczek".

- Jestem w pełni gotowy na to, aby w przyszłym sezonie również prowadzić Aston Villę - przyznał Francuz, cytowany przez "Sky Sports".

- The Villans to wielka drużna, która jest rozpoznawalną marką w Anglii. Z zewnątrz wszystko wygląda bardzo dobrze, ale gdy pracuje się w niej na co dzień to gołym okiem widać, że boryka się ona z wieloma problemami - kontynuował.

- Jeśli otrzymam odpowiednie środki na wzmocnienie drużyny to jestem skłonny kontynuować swoją pracę w ekipie z Villa Park - dodał były menadżer rodzimego Olympique Lyon, z którym zdobył między innymi Puchar Francji.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela