betclic

Trener Athletic: nie odpuścimy walki o LE

Ostatnia aktualizacja: 27/08/15 16:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Fleckstone / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Athletic Bilbao Ernesto Valverde jest przekonany, że jego zespół może pokonać MSK Żylinę w rewanżowym meczu czwartej rundy eliminacji do Ligi Europy. W poprzednim meczu Baskowie przegrali ze Słowakami 2:3.

- Moja drużyna zawsze potrafiła odpowiedzieć i mam nadzieję, że dojdzie do tego podczas czwartkowego spotkania. Aby tak się stało, na boisko musimy wyjść skoncentrowani i silni mentalnie. Nie możemy zlekceważyć przeciwnika, ponieważ wiemy, że poprzednio nie poradziliśmy sobie dobrze - powiedział Valverde cytowany przez dziennik "AS".

- To jest historia, którą od nowa pisze się z sezonu na sezon, a my zawsze próbujemy napisać ją dobrze. Jeszcze nie rozpoczął się wrzesień, a my już rozegraliśmy kilka ważnych spotkań. Ten mecz będzie decydujący, ponieważ po nim albo będziemy w dalszej części rozgrywek, albo odpadniemy
- dodał.

Valverde zapewnił, że pomimo porażki Athletic nie zadowoli się bezpiecznym wynikiem i na boisku zaprezentuje agresywny styl.

- Przeciwnicy na pewno będą utrudniać nam grę. Wiemy, że od początku musimy narzucić wysokie tempo i walczyć o zwycięstwo. Nie możemy odpuścić nawet na chwilę. Im szybciej pokażemy im, że chcemy wygrać, tym lepie
j - zakończył.

Rewanżowy mecz pomiędzy Athletic Bilbao a MSK Żylina odbędzie się 27 sierpnia na San Mames.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!