betclic

Trener Basel: Lech był dobrze zorganizowany

Ostatnia aktualizacja: 02/10/15 08:34, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Trener FC Basel Urs Fischer po zwycięstwie z Lechem Poznań 2:0 w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Europy cieszył się z postawy swoich podopiecznych i pochwalił także ambitną postawę piłkarzy "Kolejorza".

Grający niemal całą drugą połowę w osłabieniu mistrzowie Polski tracili bramki po strzałach Islandczyka Bjarnasona oraz Embolo.

- Lech był bardzo dobrze zorganizowany, nawet z dziesięcioma graczami na boisku. My mieliśmy dużo cierpliwości, szukaliśmy optymalnych rozwiązań - przyznał Fischer cytowany przez oficjalną stronę Lecha.

- Strzelenie bramki na 1:0 było kluczowym momentem tego spotkania. Wtedy na boisku wytworzyło się więcej przestrzeni do rozegrania i grało się o wiele lepiej. Dla mojej drużyny był to ważny mecz i zwycięstwo zdecydowanie cieszy - kontynuował opiekun mistrzów Szwajcarii.

- Po czerwonej kartce Lech grał w systemie 4-4-1. Jeżeli ktoś myślał, że było nam łatwiej to był w wielkim błędzie. Wynik bardzo cieszy, bo w końcu wygraliśmy 2:0. Pod względem taktycznym moja drużyna wyglądała bardzo dobrze - dodał Urs Fischer.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1336 dni
Ilość komentarzy: 7931
Oceny: -8837
04.10.2015 / 21:14:08
He,he,he,nawet se jaja odwala z tego powodu.