betclic

Trener BATE: Barcelona dała nam lekcję

Ostatnia aktualizacja: 21/10/15 09:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Griser, wikicommons

Szkoleniowiec BATE Borysów Aleksandr Jermakowicz na pomeczowej konferencji prasowej chwalił FC Barcelonę, która wygrała z jego zespołem 2:0 w spotkaniu rozegranym w ramach trzeciej kolejki Ligi Mistrzów.

Zespół "Blaugrany" wygrał po dwóch bramkach strzelonych przez Ivana Rakiticia. Reprezentant Chorwacji wpisał się na listę strzelców w 48. i 64 minucie gry.

- Oczekiwaliśmy więcej w pierwszej połowie, ale słabo wychodziło nam przejście z obrony do kontrataku. To nas najbardziej rozczarowało w tym spotkaniu - powiedział 40-letni trener, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Barcelona dała nam prawdziwą lekcję futbolu. Pokazali nam jak atakować i co robić po stracie piłki. Musimy się jeszcze dużo nauczyć - dodał Jermakowicz.

- Każdy zawodnik BATE czuje odpowiedzialność, kiedy wychodzi na boisko. Było to oczywiste od samego początku, ponieważ "Barca" nie zlekceważyła nas w żaden sposób. Byli całkowicie przygotowani do naszych kontrataków i wiedzieli jak nas zatrzymać - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!