betclic

Trener beniaminka: Jedziemy na Camp Nou po naukę

Ostatnia aktualizacja: 26/09/15 09:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com

Szkoleniowiec UD Las Palmas, Paco Herrera przyznał na konferencji prasowej, że jego drużyna jedzie na Camp Nou, aby zdobyć ważne doświadczenie i uczyć się od mistrza Hiszpanii. Beniaminek zmierzy się z Barceloną w sobotę o godz. 16.

- Barca to jedna z najlepszych drużyn na świecie, która w tym tygodniu boleśnie przegrała z Celtą. Gra na ich stadionie będzie niezwykle trudna. Jedziemy tam, aby z nimi konkurować i nauczyć się kilku rzeczy - powiedział 61-letni trener cytowany przez dziennik "AS".

- Nie będziemy próbowali odebrać im wysokiego posiadania piłki. Postaramy się jednak utrzymać przy niej trochę dłużej, niż pozostałe zespoły, które grały na Camp Nou - dodał.

- Musimy wiedzieć co robimy, kiedy znajdziemy się w pobliżu ich pola karnego i wyzbyć się blokady psychicznej. Chcemy zmusić ich do wysiłku. Powinniśmy zagrać jako kolektyw, być zwarci i solidni. Trzeba skoncentrować się na piłce i nie martwić o krycie - zakończył.

Las Palmas odniosło w nowym sezonie tylko jedno zwycięstwo. Z pięcioma punktami znajduje się na dwunastym miejscu w tabeli.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela