betclic

Trener Betisu: potrzebowaliśmy zwycięstwa przed własną publicznością

Ostatnia aktualizacja: 24/09/16 16:14, Komentarzy: 1

0
1
Fot. James Boyes, wikipedia

Real Betis pokonał Malagę 1:0 w piątkowym meczu hiszpańskiej La Liga. Gustavo Poyet, trener drużyny z Sewilli, powiedział, że to było bardzo wyrównane spotkanie. 

- Przede wszystkim trzeba podkreślić, że musieliśmy ciężko pracować. Nie było wielkiej różnicy pomiędzy obiema drużynami. Było pewne napięcie, ponieważ potrzebowaliśmy zwycięstwa przed własną publicznością, aby zakończyć złą passę z poprzedniego sezonu, a także z tego, gdyż zremisowaliśmy dwa wcześniejsze mecze - powiedział Poyet, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. 

- Cierpieliśmy bardziej niż powinniśmy. Kluczem była więź pomiędzy kibicami i drużyną. Kiedy jesteśmy razem, to zawodnicy to czują, to daje im coś ekstra, co pozwala wygrać mecz. Bardzo cieszę się z tego powodu - podkreślił urugwajski szkoleniowiec. 

Zwycięskiego gola dla jego drużyny strzelił w pierwszej połowie Joaquin. - Rano przed meczem musiałem go niemal trzymać. Nie byłem pewien, czy go wystawić, ale przekonał mnie, że czuje się doskonale. Miał rację - stwierdził trener "Beticos".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 313 dni
Ilość komentarzy: 7184
Oceny: +20350
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
27.09.2016 / 17:26:30
Cenne zwycięstwo.

Tabela