betclic

Trener Boruca: Drużyna jest silniejsza

Ostatnia aktualizacja: 02/08/15 11:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Chris Parker, flickr.com

Szkoleniowiec AFC Bournemouth, Eddie Howe zapewnił kibiców zespołu z południa Anglii, iż jego drużyna wzniosła się na kolejny poziom czysto piłkarski, a co za tym idzie jest zdecydowanie silniejsza niż dwanaście miesięcy temu.

Beniaminek Barclays Premier League swój pierwszy mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej rozegra już w najbliższą sobotę. Rywalem The Cherries będzie wówczas Aston Villa. Następnie AFC Bournemouth zmierzy się z Liverpoolem na Anfield oraz West Hamem United.

- Wydaje mi się, że okres przedsezonowy był dla nas bardzo udany. Treningi były intensywne, ale zawodnicy w stu procentach przykładali się do swoich obowiązków – powiedział Eddie Howe, cytowany przez oficjalną stronę angielskiego klubu.

- Najważniejsze na chwilę obecną jest to, że wszyscy prezentują się wyśmienicie i nie borykają się z różnego rodzaju kontuzjami. Zawodnicy poprawili wiele aspektów swojej gry podczas tegorocznych przygotowań - kontynuował.

- Wszyscy wskoczyliśmy ostatnio na wyższy poziom. Dlatego też uważam, iż jesteśmy zdecydowanie silniejszym zespołem niż dwanaście miesięcy temu, gdy przystępowaliśmy do zmagań w Championship - zaznaczył.

- Moi chłopcy mają jeszcze tydzień, aby przekonać mnie do swoich umiejętności. Ostateczny skład na Aston Villę wybiorę bowiem dopiero po ostatnim treningu - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela