betclic

Trener Borussii: Trzeba odważnie iść do przodu

Ostatnia aktualizacja: 18/09/15 14:39, Komentarzy: 1

0
1
Fot. YiAN Kourt / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Borussii Moenchengladbach Lucien Favre na konferencji prasowej stwierdził, że jego zespół musi wyciągnąć wnioski z poprzednich spotkań, a w najbliższej ligowej kolejce zagrać bez strachu oraz z wiarą we własne możliwości.

Podopieczni szwajcarskiego trenera w najbliższy weekend zmierzą się w wyjazdowym meczu z 1.FC Koeln. Goście będą podchodzić do tego pojedynku z zerowym dorobkiem punktowym.

- W ostatnich pięciu spotkaniach popełniliśmy za dużo błędów i natychmiast wykorzystali to nasi przeciwnicy. Musimy ciężko pracować, żeby wyjść z tej sytuacji. Jestem przekonany, że możemy wygrać z wieloma drużynami. Trzeba poprawić kilka rzeczy i zagrać solidniej w obronie. Jeżeli to uczynimy to wydostaniemy się ze strefy spadkowej - powiedział Szwajcar cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Musimy zagrać z większą wiarą we własne możliwości, nawet jeśli nasze ostatnie wyniki rozczarowywały. Nie możemy się bać. Trzeba odważnie iść do przodu. Żeby to zadziałało to wszyscy gracze muszą pokazywać się do gry znacznie częściej niż to miało miejsce w poprzednich meczach - dodał Favre.

- Cieszymy się, że Granit Xhaka będzie mógł zagrać. On jest wiodącą postacią w zespole. Zawsze chce wygrywać i czasami gra bardzo agresywnie. To jest pozytywne, ale on wie, że musi się kontrolować, ponieważ jest nam potrzebny na boisku - zakończył szkoleniowiec "Źrebaków".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 915 dni
Ilość komentarzy: 4883
Oceny: +48192
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
18.09.2015 / 17:58:23
Dobrze mówi

Tabela