betclic

Trener Bośni ma pretensje do arbitra

Ostatnia aktualizacja: 17/11/15 11:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Doha Stadium Plus Qatar, wikicommons

Bośnia i Hercegowina przegrała z Irlandią 0:2 w rewanżowym meczu barażowym i nie uzyskała awansu na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Tuż po zakończeniu rywalizacji, selekcjoner przegranych, Mehmed Bazdarević narzekał na pracę arbitrów tego spotkania.

Dwie bramki w tym pojedynku strzelił Jonathan Walters. Pierwsza z nich padła po rzucie karnym, który został podyktowany po faulu Ervina Zukanovicia. Szkoleniowiec bośniackiego zespołu skrytykował pracę sędziego Bjoerna Kuipersa, ale nie odniósł się do odgwizdanej "jedenastki".

- Nie będę do tego wracał, ale to ma swoje konsekwencje. Chciałbym jednak zaznaczyć, że arbiter nie wykonywał prawidłowo swojej pracy - mówił Mehmed Bazdarević cytowany przez "FourFourTwo".

- Ciężko się wypowiadać na ten temat. Wiemy, że przegraliśmy. Drużyna, która nas pokonała grała dobrze i stworzyła sobie więcej okazji bramkowych - dodał.

- Dawaliśmy z siebie wszystko i staraliśmy się grać agresywnie. Jestem rozczarowany wynikiem i chciałbym przeprosić naszych kibiców - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela