betclic

Trener Cracovii: Przypieczętować awans do półfinału PP

Ostatnia aktualizacja: 18/11/15 21:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

W czwartek Cracovia zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski. Trener "Pasów", Jacek Zieliński przyznał na konferencji prasowej, że jego drużyna jest skoncentrowana i zamierza awansować do kolejnej rundy.

Podczas przerwy na mecze reprezentacyjne, szkoleniowiec krakowskiego zespołu nie miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. Jednym z nieobecnych był Bartosz Kapustka, który wystąpił w dwóch spotkaniach kadry narodowej.

- Dziś pierwszy raz zebraliśmy się w komplecie, więc mogliśmy zrobić trening w większej grupie - powiedział Jacek Zieliński cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Kuba Wójcicki jest w dalszym ciągu rehabilitowany i myślimy o nim bardziej pod kątem meczu poniedziałkowego, Deleu pauzuje za kartki. Trzecią absencją jest Bartek Kapustka, który dziś wrócił z reprezentacji i jest za mało czasu, by mógł jutro wystąpić - zaznaczył szkoleniowiec "Pasów".

- To jest dla nas najważniejszy mecz w chwili obecnej, na razie nie skupiamy się na spotkaniu z Lechią Gdańsk. Chcemy przypieczętować nasz awans do półfinału - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!