betclic

Trener Cracovii: Zaiskrzyło. Ale chłopaki po prostu dobrze grają w piłkę

Ostatnia aktualizacja: 19/05/16 17:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Złapaliśmy chemię, dotarliśmy do głów zawodników, zaiskrzyło. Ale prawda jest też taka, że jest to grupa chłopaków, którzy bardzo dobrze grają w piłkę. Nie trzeba było przenosić gór, żeby osiągnąć taki wynik – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie szkoleniowiec Cracovii, Jacek Zieliński.

Ekipa ze stolicy Małopolski w ostatecznym rozrachunku kampanię ligową zakończyła na czwartym miejscu i tym samym wywalczyła sobie udział w kolejnych eliminacjach Ligi Europy. W sumie na swoim koncie zgromadziła trzydzieści sześć punktów.

– Jestem bardzo dumny z zespołu. Z zawodników, ale również ze sztabu szkoleniowego, ponieważ nie ukrywam, że wynik, który osiągnęliśmy, jest również dużą zasługą tych wszystkich osób, o których często się nie mówi, a które pracują na chwałę klubu. Duże słowa uznania dla całego sztabu szkoleniowego i medycznego
– stwierdził były opiekun Lecha Poznań, cytowany przez "cracovia.pl".

Nie mówiłbym o przepisie na sukces. Myślę, że złapaliśmy po prostu chemię, dotarliśmy do głów zawodników, zaiskrzyło, co dawało efekty przez kolejne miesiące. Ale prawda jest też taka, że jest to grupa chłopaków, którzy bardzo dobrze grają w piłkę. Nie trzeba było przenosić gór, żeby osiągnąć taki wynik – zaznaczył.

– Cieszę się, że kibice są nie tyle ze mną, co z całą drużyną. Czuje się, że cały zespół może liczyć na ich wsparcie, co jest bardzo ważne. Teraz dobrze nam idzie, ale na pewno przyjdą jeszcze trudne dni i wtedy poparcie kibiców będzie miało jeszcze większą wagę. Teraz jest sympatyczne, zawsze gdy drużyna dobrze sobie radzi, jest poparcie kibiców – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!