betclic

Trener Dundalk: Naszym celem była Liga Mistrzów

Ostatnia aktualizacja: 24/08/16 10:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. photo_master2000 / Shutterstock.com

- Skupialiśmy się na sobie. Strzeliliśmy gola, słyszeliśmy rozczarowanie publiczności po pierwszej połowie. Jesteśmy zdolni zdobywać więcej, niż jedną bramkę, myśleliśmy, że się uda – powiedział na konferencji prasowej po rewanżowym spotkaniu z Legią Warszawa (1:1) trener Dundalk FC, Stephen Kenny.

Mistrzowie Irlandii, mimo porażki w dwumeczu z Wojskowymi, nie kończą swojej przygody z europejskimi pucharami. Zagrają oni bowiem w fazie grupowej Ligi Europy. Losowanie tej rundy rozgrywek odbędzie się już w najbliższy piątek. Początek ceremonii o godzinie 13:00 czasu polskiego.

– Czuję rozczarowanie, oczywiście. Nikt nie dawał nam szans, wszyscy nas skreślali przed przyjazdem do Warszawy. Zagraliśmy świetnie w pierwszej połowie, zdobyliśmy ładną bramkę. Graliśmy bardzo dobrze, ale niestety okazaliśmy się gorsi – stwierdził Stephen Kenny, cytowany przez "legia.com".

- Skupialiśmy się na sobie. Strzeliliśmy gola, słyszeliśmy rozczarowanie publiczności po pierwszej połowie. Jesteśmy zdolni zdobywać więcej, niż jedną bramkę, myśleliśmy, że tak się uda, ale niestety widocznie nie było nam to pisane – zaznaczył.

– Naszym celem była Liga Mistrzów, nie śledziliśmy rozgrywek Ligi Europy. Nie chcieliśmy tego wentylu bezpieczeństwa, naszą ambicją była faza grupowa LM. Teraz jesteśmy w Lidze Europy, ale wcześnie na twierdzenie, kogo chcielibyśmy wylosować w fazie grupowej
– dodał opiekun Dundalk FC.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!