betclic

Trener Espanyolu: Pokazaliśmy wielki charakter

Ostatnia aktualizacja: 19/09/16 17:57, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Yuri Turkov/Shutterstock

Espanyol przegrał u siebie z Realem Madryt 0:2 w niedzielnym spotkaniu hiszpańskiej La Liga. Quique Sanchez Flores, trener gospodarzy, powiedział po meczu, że jego zespół pokazał w starciu z "Królewskimi" wielki charakter. 

- Dobrze walczyliśmy. Graliśmy na dużej intensywności. Jeśli będziemy grali w ten sposób, to będziemy osiągać pozytywne wyniki - powiedział Quique Sanchez Flores, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. 

- Ta grupa piłkarzy potrzebuje spokoju. Między meczami trzeba wyciągać wnioski. Musimy być konkurencyjni dla rywali. Kiedy tak jest, to wtedy jest się blisko zwycięstwa. Graliśmy z wielkim rywalem, bardzo dobrze zorganizowanym, który ma dużą jakość. Nie jesteśmy szczęśliwi, ale możemy być usatysfakcjonowani pracą, jaką wykonaliśmy - stwierdził 51-letni szkoleniowiec. 

- Zespół pokazał wielki charakter oraz intensywną grę. Pozostał w meczu, mieliśmy szanse na zdobycie bramki i dobrze czuliśmy się grając piłką. Graliśmy z rozwagą i staraliśmy się korygować małe detale - ocenił. 

"Pericos" po czterech rozegranych kolejkach zajmują 16. miejsce w La Liga, mając na swoim koncie dwa punkty. W klubie spodziewano się lepszego początku rozgrywek. - Nie jesteśmy z niego zadowoleni. Jestem jednak pewien, że jeśli wygramy kilka spotkań, to będziemy grali z nastawieniem, że stać nas na pokonanie każdego rywala - zakończył Quique Sanchez Flores.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 314 dni
Ilość komentarzy: 7208
Oceny: +20398
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
21.09.2016 / 08:13:02
Tak tak, mając 2pkt po 4 kolejce.

Tabela