betclic

Trener FC Kopenhaga: Obie drużyny są na tym samym poziomie

Ostatnia aktualizacja: 27/09/16 17:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Станислав Ведмидь, wikipedia

FC Kopenhaga zagra u siebie z Club Brugge w meczu grupy G Ligi Mistrzów. Stale Solbakken, trener duńskiej drużyny, uważa, że jego podopieczni są minimalnym faworytem w tym spotkaniu. 

- Zawodnicy czują się pewni siebie, kiedy wychodzą razem na boisko. Wiemy, co mamy robić. Wiemy, że prędzej, czy później, przegramy. Kiedy nam się to przytrafi, to musimy mieć pewność, że rozpoczniemy wtedy kolejną serię. Czasami się przegrywa, ale mam nadzieję, że ta seria nie zostania zakończona we wtorek - powiedział Solbakken, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA. 

- Obie drużyny są mniej więcej na tym samym poziomie. Stać nas na to by ich pokonać i tak samo ich, aby wygrać z nami. Gdybyśmy grali w Brugii, to powiedziałbym, że rywale są niewielkim faworytem. Gramy jednak tutaj, więc to my nim jesteśmy. Oba zespoły wiedzą, że mają szansę na zwycięstwo. Oni to czują, my to czujemy, więc to powinno być dobre spotkanie - stwierdził.

Jego podopieczni w swoim pierwszym meczu w grupie zremisowali na wyjeździe z FC Porto 1:1. Natomiast drużyna z Belgii przegrała u siebie z Leicester City 0:3.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!