betclic

"Trener Fornalik już nie raz potwierdził swoje umiejętności"

Ostatnia aktualizacja: 23/02/16 20:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

- Trener Fornalik już nie raz potwierdził swoje umiejętności. Można mu w pełni zaufać jeśli chodzi o budowanie drużyny - przyznał w swoim ostatnim wywiadzie legendarny snajper Ruchu Chorzów, Joachim Marx.

- Chciałem bardzo pogratulować drużynie tego zwycięstwa w Zabrzu. Myślę, że Ruch bardzo dobrze się spisał. Z resztą drużyny zwycięskiej się nie osądza. Jedyną osobą, która może w tym momencie krytykować zespół jest trener. Wygrać w Zabrzu 2:0 to nie jest łatwa sprawa, bez względu na to czy rywal jest na pierwszym, czy ostatnim miejscu - powiedział ponad 20-krotny reprezentant Polski, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

- Mój debiut w "Niebieskich" barwach był właśnie w Zabrzu z Górnikiem. Niestety nie udało nam się wtedy wygrać, ale zremisowaliśmy 1:1. Wtedy budował się nowy Ruch, bo razem ze mną do drużyny dołączył Jurek Wyrobek. Obaj w Zabrzu debiutowaliśmy - zaznaczył. 

- Ruch nie miał łatwego zadania, bo przy takiej otoczce spotkaniu towarzyszy ogromna presja. Zawodnicy Górnika pewnie nie chcieli zawieść kibiców, ale nie będziemy mówić tutaj o zabrzanach. Dobrze, że naszym udało się wygrać, bo to przybliża Ruch do pozostania w pierwszej ósemce, a później walkę o jeszcze lepsze miejsca - kontynuował.

- Trener Fornalik już nie raz potwierdził swoje umiejętności. Można mu w pełni zaufać jeśli chodzi o budowanie drużyny. Osobiście nigdy go nie poznałem, ale wiem na co go stać i wiem, jak bardzo jest zaangażowany w pracę w Ruchu. Często kontaktuję się z Piotrkiem Drzewieckim, który również bardzo przeżywa wyniki "Niebieskich" i od niego mam najwięcej informacji odnośnie zespołu - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela