betclic

Trener Górnika: Sytuacje były, ale...

Ostatnia aktualizacja: 10/04/16 13:32, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Górnik Zabrze nie potrafił odnieść zwycięstwa w dziewiątym meczu z rzędu. Piłkarze Jana Żurka przegrali na wyjeździe 1:2 z Koroną Kielce. Trener gości powiedział na konferencji prasowej, że jego zespół stwarzał sobie sytuacje bramkowe, ale nie był w stanie ich wykorzystać.

– Przyjechaliśmy do Kielc z dużymi nadziejami. Na początku spotkania straciliśmy bramkę, ale później było dobrze. Prowadziliśmy grę i mieliśmy sytuacje bramkowe. Powinniśmy wyjść na prowadzenie. W drugiej połowie meczu również mieliśmy okazje, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Trener Korony przeprowadził dobre zmiany. U nas zawodnicy, którzy weszli na boisko nie wnieśli tak dużej jakości. To było twarde spotkanie. Obie drużyny grały agresywnie. Najgorsze jest to, że przegraliśmy –
powiedział Żurek.

Jedynego gola dla Górnika strzelił Mariusz Przybylski. Trafienia dla gospodarzy zaliczyli Vlastimir Jovanović i Siergiej Pilipczuk.

Po rundzie zasadniczej, zabrzańska drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Ma cztery punkty straty do bezpiecznej strefy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
rzepek1
Zarejestrowany od: 1706 dni
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44167
Kibicuje:
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
10.04.2016 / 16:24:50
Górnik niespodziewanie kiepsko spisał się w tym sezonie. Jeszcze oczywiście zostaje 7 spotkań, ale z taką grą nie mogą mieć dużych nadziei na utrzymanie. Szkoda Górnika, ale wszystko jeszcze przed nimi.

Tabela