betclic

Trener Górnika Zabrze: Dla nas nie ma świąt, ciężko pracujemy, robimy swoje

Ostatnia aktualizacja: 22/03/16 22:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Piłkarze Górnika Zabrze intensywnie przygotowują się do meczu z Pogonią Szczecin, który rozegrany zostanie w przyszły piątek, już po świętach. - Dla nas nie ma świąt, ciężko pracujemy, robimy swoje – mówi w rozmowie z oficjalną witryną zabrzan trener Jan Żurek.

- Trenujemy dwa razy dziennie do środy, potem mamy po jednym treningu. Ale to będą zajęcia trwające 2, może nawet 2,5 godziny. W niedzielę wielkanocną chłopcy dostaną wolne, ale od lanego poniedziałku wracamy do pracy. Po prostu robimy swoje i tyle – zaznacza szkoleniowiec Górnika.

Żurka cieszy m.in. to, że coraz lepiej wyglądają rekonwalescenci, Erik Grendel i Paweł Golański. - Rozmawiałem z Erikiem i może już w przyszłym tygodniu wróci do normalnych treningów z drużyną. Cały czas monitorujemy zarówno jego, jak i Pawła Golańskiego. Wierzę w to, że w tym sezonie jeszcze nam pomogą, wrócą do gry. W przypadku Rafała Kosznika to trochę dłuższa sprawa – dodaje były opiekun GKS-u Katowice cytowany przez gornikzabrze.pl.

Żurek obiecał członkom sztabu trenerskiego, że zrobi smaczny świąteczny żurek i poda go w klubie. - W robieniu żurku jestem naprawdę dobry – kończy swoją wypowiedź.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela