betclic

Trener Holendrów nie poda się do dymisji

Ostatnia aktualizacja: 14/10/15 07:37, Komentarzy: 1

0
1
Fot. kayintveen / Shutterstock.com

Pomimo zaledwie czwartego miejsca w swojej grupie eliminacyjnej i braku awansu na Euro we Francji, Danny Blind nie zamierza rezygnować ze stanowiska trenera reprezentacji Holandii.

Holandia potrzebowała we wtorek zwycięstwa nad Czechami i jednoczesnej porażki Turków w meczu z Islandią. Żaden z tych dwóch warunków nie został jednak spełniony.

- Chcę dalej pracować z reprezentacją - powiedział Blind, który stanowisko selekcjonera objął w lipcu bieżącego roku.

- Nie czuję się zdruzgotany. Ponad wszystkim Holandia potrzebuje teraz analizy tego, co poszło nie tak. To nie jest mój czas, ale wykonuję swoją pracę. Jesteśmy rozczarowani przebiegiem całych eliminacji. Trzeba być realistą - każdy wie, że musimy pozmieniać wiele kwestii, ale brakuje nam 12-15 piłkarzy - dodał.

Przed reprezentacją Holandii kilka meczy towarzyskich, a od września 2016 udział w eliminacjach mundialu w 2018 roku. "Oranje" w grupie A zmierzą się z Francją, Szwecją, Bułgarią, Białorusią i Luksemburgiem.

Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Junior
erka71
Zarejestrowany od: 1273 dni
Ilość komentarzy: 61
Oceny: +800
Kibicuje:
Inter Mediolan Real Madryt
14.10.2015 / 10:52:41
Bezsensem byłoby zwalnianie gościa, który trenuje zespół od lipca, szczególnie że to reprezentacja. Myślę, że ta porażka w eliminacjach może Holendrom wyjść na plus. Będą głodni sukcesu.