betclic

Trener HSV: Mieliśmy nadzieję być na pozycji, na której jesteśmy

Ostatnia aktualizacja: 21/12/16 20:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube

Hamburger SV wygrał 2:1 z FC Schalke 04 we wtorkowym meczu 16. kolejki Bundesligi. Markus Gisdol, trener gospodarzy, nie krył zadowolenia z ostatnich występów swoich podopiecznych.

- Należą się uznania moim zawodnikom. Nie było łatwo wrócić na właściwe tory w tych ostatnich kilku tygodniach - powiedział Gisdol, cytowany przez oficjalną stronę internetową Schalke.

HSV zajmuje 16. miejsce w ligowej tabeli z 13 punktami na koncie. W ostatnich pięciu spotkaniach ekipa z Hamburga zanotowała jednak trzy zwycięstwa, remis i porażkę.

- Dojrzeliśmy jako zespół. Chłopcy byli bardzo mocno skoncentrowani, dokładnie słuchali i pracowali z poświęceniem. Dzięki temu osiągamy dobre wyniki - ocenił.

- Wygraliśmy zasłużenie i mogliśmy wygrać nawet wyżej. Kiedy zmarnowaliśmy rzut karny, to nie opuściliśmy głów i to był kluczowy moment, bo dalej atakowaliśmy - stwierdził.

- Jesteśmy na pozycji, na której mieliśmy nadzieję być podczas przerwy zimowej. Możemy zrealizować nasze cele tylko jako zespół - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela