betclic

Trener Irlandii Północnej: Poproszę Hodgsona o radę

Ostatnia aktualizacja: 11/10/15 11:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Pavel L Photo and Video/Shutterstock

Reprezentacja Irlandii Północnej wywalczyła w czwartek awans na mistrzostwa Europy. Trener "Norn Iron", Michael O'Neill powiedział, że zamierza poprosić Roy'a Hodgsona o udzielenie mu wskazówek, dotyczących przygotowania do turnieju – poinformował "The Guardian".

Czekają nas przygotowania do mistrzostw kontynentu. Będę zbierał rady od osób takich jak selekcjoner reprezentacji Anglii, Roy Hodgson. Był już na wielu ważnych turniejach i ma duże doświadczenie. Byłoby to nieroztropne, gdyby nie poprosił go o udzielenie mi kilku wskazówek. Muszę zrobić to przed losowaniem grup na Euro, bo może okazać się, że będziemy ze sobą rywalizować – powiedział O'Neill.

Dzisiaj na stadionie w Helsinkach piłkarze O'Neilla zmierzą sie z Finalandią. Obecnie Irlandia Północna ma trzy punkty przewagi nad drugą w tabeli Rumunią.

Nasze przygotowania do turnieju właśnie się rozpoczęły. Starcie z Finlandią będzie pierwszym etapem. W listopadzie zagramy jeszcze jeden mecz, a później spotkamy się ze sobą w marcu. Chcemy wygrać naszą grupę. Powiedziałem moim zawodnikom, że zdobycie 23 punktów będzie nieprawdopodobnym osiągnięciem. Żadna z drużyn, która była losowana z piątego koszyka, nie wygrała jeszcze swojej grupy – dodał 46-letni szkoleniowiec.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!